Sokak Satıcısı Kiralama

Macuncu KiralamaOrganizasyonlarınız için Sokak Satıcısı Kiralama Hizmetimiz Bulunmaktadır.

Animasyon Yiyecekleri Hizmeti Vermeye Devam Eden Firmamız Pamuk Şekeri, Popcorn, Patlamış Mısırcı, Osmanlı Macunu, Osmanlı Şerbeti, Maraş Dondurması, Elma Şekeri, Kahveci güzeli Kiralama Ve Kağıt Helva Ürünleriyle Sizlere Hizmet vermeye devam Ediyoruz…

Nostaljik Sokak Satıcıları Hizmetleri İle Sünnet Organizasyonu, Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Açılış Organizasyonu, Ramazan Etkinlikleri, Okul Etkinlikleri, Doğum Günü, Panayırlar,Özel Davetler,Festivaller, Piknik Organizasyonları Ve Bayi Toplantılarında Sizlerle Birlikteyiz…

Pamuk Şekeri Kiralama  Hizmetleri İle Özel Günlerinize Renk Katıyoruz.

Patlamış Mısır Kiralama ve Pop Corn Kiralama Arabalarımızla Size Farklı Bir Organizasyon Sunuyoruz…

Osmanlı Macunu Kiralama İle Eski Zamanları Günümüze Getiriyoruz. Sizde Özel Günlerinizde Çocuklarınızı Sevindirin.

  • Osmanlıdan günümüze uzanan bu nostaljik lezzet, geleneksel yöntemlerle hazırlanıp özel bakır tepsilerde Osmanlı kostümlü macuncular tarafından dağıtılıyor. 5 farklı meyve aromasıyla hazırlanan macun, marifetli ellerde rengarenk lezzetler olarak ortaya çıkıyor.

Osmanlı’dan Kalma Tatlardan Olan Osmanlı Şerbeti Kiralama  , Organizasyonlarınıza Ferahlık Katacaktır.

Kahveci Güzeli Kiralama Hizmetimizde Sunmuş olduğumuz Kahveci Standımızda, Misafirlerinize Sunabileceğiniz En İyi İkram Türk Kahvesidir..

Patlamış Mısır Arabaları İle Özel Günlerinize Katmaya Devam Ediyoruz.

Popcorn Arabalarımızı Kiralama Fiyatlarımız İçin Bizden Bilgi Alabilirsiniz.

Ramazan Etkinlik Programlarınızı, Patlamış Mısır Arabası,Popcorn Arabası,Osmanlı Macunu,Osmanlı Şerbeti Ve Maraş Dondurması İle Farklılaştırabilirsiniz…

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Maraş Dondurması Dondumacısı, Çocuklar İçin Birbirindan Farklı Renklerde Yaptığımız Pamuk Şekerleri İçin de Bizi Arayabilirsiniz.

Popcorn Arabalarımızı Kiralama Fiyatlarımız İçin Bizden Bilgi Alabilirsiniz..

Popcorn Arabalarımızı Sünnet Düğünlerinde Çocuklara İkram Edebilirsiniz.Ramazan Etkinlik Programlarınızı, Patlamış Mısır Arabası,Popcorn Arabası,Osmanlı Macunu,Osmanlı Şerbeti Ve Maraş Dondurması İle Farklılaştırabilirsiniz…

Sıcak Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Maraş Dondurması Dondumacısı için Bizi Arayın. Çocuklar İçin Bir birinden farklı Renklerde Yaptığımız Pamuk Şekerleri İçin de Bizi Arayabilirsiniz. Osmanlıdan gelen Otantik Tatlardan Biri Olan Osmanlı Macunu İle Sizde Sünnet Organizasyonu,Festival Ve Piknik Programlarınızda Misafirlerinize sunabilirsiniz.

Organizasyonlarınız için Sokak Satıcısı Kiralama Hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sokak Satıcısı Kiralama, Organizasyonlarınızda Kullanılmak üzere Patlamış Mısır, Pop Corn, Macuncu, Kestaneci vb. Sokak Satıcısı Hizmetlerimiz için yeni hizmetlerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Şişme Oyun Parkı Kiralama Fiyatları

Merhaba
Web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi İletişim ve Teklif İste sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0212 656 34 70 veya 0554 640 52 92 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

sandalye kiralama istanbul