Canlı langırt Kiralama

Şişme Oyun Parkı Kiralama

 Canlı Langırt Kiralama

Her yaşa Uygundur..
İçinde max:  5 + 5 toplam 10 kişilik 2 takım halinde oyuncular bellerinden kemerleri ile bağlanarak futbol müsabakaları yapılmaktadır.Oyuncular ileri geri gidememekte sadece sağa sola hareket edebilmektedir.
Okul Şenlikleri , Pikniklerde en çok istenen eğlenceli Şişme Oyun Parkı’dır.
7 x 14 m ebadında 5’er kişilik 2 takım halinde toplam 10 kişi ile oynanan bu oyunda katılımcılar bellerinden kemerle çubuklara bağlanıp ve sadece sağa sola hareket ederek klasik langırt düzeninde futbol oynarlar.
Şişme oyun parkı kiralama
Canlı langırt pikniklerin vazgeçilmesi olmaya devam ediyor.
Gün boyu misafirlerimizin keyifli turnuvalar yapabileceği,canlı langırt eğlencenize eğlence katacak.

Şişme Oyun Parkı - Canlı Langırt Kiralama 3
Şişme Canlı Langırt Oyunu En kalabalık katılımcısı olan oyundur. 5’ er kişilik iki takım,(toplam on kişi) bellerine bağlanan özel aparatlar sayesinde orta bölümde yer alan metal borulara sırt sırta dönecek şekilde bağlanır ve tıpkı langırt masasında olduğu gibi sadece sağa ve sola hareket ederek rakip kaleye gol atmaya çalışırlar, şişme canlı langırt oyunu her yaşa hitap eden , eğlenceli yüksek katılımcı sayısı ile kalabalık aktivitelerinize renk katacak interaktif oyun parklarımızdan birisidir….

bambaskaorganizasyon.com web sitemizden ürün/hizmetlerimizin fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Şişme Oyun Parkı Kiralama Fiyatları

Merhaba
Web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi İletişim ve Teklif İste sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0212 656 34 70 veya 0554 640 52 92 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

sandalye kiralama istanbul