Şişme Oyun Parkı Kiralama

  1. Canlı langırt Kiralama : 10 kişi ve daha fazlası ile oynayabileceğiniz canlı langırt oyunu sayesinde, langırt masasında gerçekleşen aksiyonları birebir gerçeğe dökebilir ve sizler de langırt oyunundaki bir futbolcuyu canlı olarak temsil edebilirsiniz. Özellikle futbola karşı ilgisi olan kişiler bu oyuna bayılıyorlar doğrusu.
  2. Şişme zıpzıp Kiralama: Çocukların ilgisini çeken bu oyun, şişirilmiş büyük bir alanda çocukların özgürce zıplamalarına olanak tanır. Bu sayede siz misafirlerinizle ilgilenirken çocuklar da oyun oynamanın tadını rahatça çıkarabilirler. Çeşitli renk, model ve ebatlarda var olan şişme zıpzıplardan size en uygununu birlikte belirleyebiliriz.
  3. Top havuzu Kiralama: Şişme bir havuzun içine doldurulan binlerce top arasında çocukların neşeli vakit geçirmesini sağlayabilir, oyun oynarken yüzlerinde oluşan tebessümü seyredebilirsiniz. Rengarenk toplar arasında çocuklar diledikleri kadar oynayabilir, atlayıp zıplayabilirler.
  4. Şut becerisi Kiralama: Futbol bilgisine güvenen ve iyi futbol oynadığını düşünen misafirlerinizin bir hayli ilgisini çekecek olan bu oyun, şişme balondan yapılmış bir kaleye nişan alma ve işaretlenen yerlere topu gönderebilme becerisini ölçmeyi sağlar. Bu sayede misafirlerinizle eğlenceli dakikalar geçirip şut becerini ölçme amaçlı turnuvalar düzenleyebilirsiniz.
  5. Rodeo Kiralama : Yediden yetmişe her yaştan insanı eğlendirebilme kapasitesine sahip olan şişme rodeolar, kullanıcısını üzerinden atmaya çalışan bir boğanın sizi üzerinden atma çabasına karşı durabilme yeteneğinizi ölçmeyi sağlar. Boğanın sırtında ne kadar uzun süre kalabilirseniz o kadar başarılı olursunuz. Eğlenceli ve zevkli bir oyun olan bu etkinliğin güvenli olduğunu da belirtelim.
  6. Sumo güreşi Kiralama: Kendilerine giydirilen sumo güreşçisi kıyafetleriyle birbirini devirmeye çalışan iki oyuncunun yer aldığı bu etkinlik misafirlerinizi çok eğlendirecek.
  7. Tırmanma piramidi Kiralama: Kurulan şişme balon standı ile güvenliğin sağlandığı tırmanma piramidinde amaç, yerleştirilen tutacaklara asılarak en yükseğe ulaşmaktır.

 

Şişme Oyun Parkı Kiralama Fiyatları

Merhaba
Web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi İletişim ve Teklif İste sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0212 656 34 70 veya 0554 640 52 92 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

sandalye kiralama istanbul